• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Show Slideshow
Kazananlar

2012 - 2013 Kazananlar Listesi

EGEMEN YAĞIZ CEYALAN HACETTEPE ÜNİ. TIP FAK. KÜBRA YİĞİT SİNOP ÜNİ. FEN-ED. FAK. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ORHUN ALAÇAM SELÇUK ÜNİ. TIP FAK. TUĞBA ALTUNDAĞ KASTAMONU ÜNİ. FEN-ED. FAK. FELSEFE
ATA BÜR ONDOKUZ MAYIS ÜNİ. TIP FAK. (İNG.) HATİCE ÇATİNKAYA ONDOKUZ MAYIS ÜNİ. FEN-ED. FAK. FELSEFE
DİLARA CANDAN ONDOKUZ MAYIS ÜNİ. TIP FAK.  GÖKHAN TİLKİCİOĞLU ONDOKUZ MAYIS ÜNİ. FEN-ED. FAK. MATEMATİK
FEHİM BULUT EMEÇ ODTÜ ENDÜSTİRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNG) ALİ SAMET KIRAÇ  ONDOKUZ MAYIS ÜNİ. FEN-ED. FAK. MATEMATİK
İREM ARKÖSE ONDOKUZ MAYIS ÜNİ. HUKUK FAK. SEVCAN AYDINER ONDOKUZ MAYIS ÜNİ. FEN-ED. FAK. İKTİSAT
MEHMET ERTEKİN HACETTEPE ÜNİ. PSİKOLOJİ EMRAH AKAY GAZİOSMAN PAŞA ÜNİ. FEN-ED. FAK. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
YASİN ALTAR GÜNEŞ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİ. BESLENME VE DİYETİSYENLİK ŞUHEDA TURAL ORDU ÜNİ. FEN-ED. FAK.  İKTİSAT
BESTE BASMACI BAHÇEŞEHİR ÜNİ. FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SEVGİ KURŞUN GİRESUN ÜNİ. FEN-ED. FAK. COĞRAFYA(İ.Ö)
ÇAĞATAY GÖKTAŞ  AFYON KOÇATEPE ÜNİ. GIDA MÜH. OGUZHAN KOÇ HİTİT ÜNİ. FEN-ED. FAK. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
FERHAT ERİŞMİŞ HACETTEPE ÜNİ. JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÜŞRA MUSLU ATATÜRK ÜNİ. FEN-ED. FAK. BİLGİ VE BELGE YÖN.
TUNA BOLAT ANAD. ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. İNG.  İZEL BAYRAK  ATATÜRK ÜNİ. FEN-ED. FAK. BİLGİ VE BELGE YÖN.
SÜMEYRA MUSLU ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİ. MİMARLIK ŞERİF CAN OLGUN ADNAN MENDERES ÜNİ. MALİYE
HACER AKKOCA KOCAELİ ÜNİ. İÇMİMARLIK AYŞE BESTE BİLGİN GİRESUN ÜNİ. İŞLETME
İREM BEKTAŞ İSTABUL ÜNİ. PEYZAJ MİMARLIĞI MERVE TEKBAŞ ORDU ÜNİ. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE END. İLŞ. (İ.Ö) 
EREN ARTUÇ KOCAELİ ÜNİ. HARİTA MÜH. GÜLSEREN YONCA ÇANAKKALE ÜNİ. İŞLETME
SITTIK TAŞ  KTÜ HARİTA MÜHENDİSLİĞİ SEÇİL ÇÖPCÜ GAZİOSMAN PAŞA ÜNİ. İKTİSAT
DURSUN BAYRAM BARTIN ÜNİ. MAKİNA MÜH.  BAYRAM ALİ DUMAN KTÜ MALİYE
AYKUT KARAKAYA FIRAT ÜNİ. ENERJİ SİST. MÜH.  SATU GEDİK BARTIN ÜNİ. İKTİSAT
BURAK KIKYMAZ S.DEMİREL ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.  EZGİ ASLAN ORDU ÜNİ. İŞLETME
BUĞRAHAN BACAKSIZ KARABÜK ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAK. MATRONİK MÜH. ALPER ZEYTÜNLÜ  BARTIN ÜNİ. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
BURAK AĞCA AMASYA ÜNİ. MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ HASAN GÖRKEM SUCU PAMUKKALE ÜNİ. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
HÜSEYİN MUTLU BÜLENT ECEVİT ÜNİ. GEOMATİK MÜH.  MUHAMMED DAVŞAN İSTANBUL ÜNİ. KAMU YÖNETİMİ
HASAN CAN SÖĞÜT SELÇEUK ÜNİ. BESLENME VE DİYETİSYENLİK ONUR ÇAKIR SELÇUK ÜNİ. İŞLETME
UMUT CAN AĞA KAFKAS ÜNİ. VETERİNERLİK FAK. OGUZ ŞENGÜL MARMARA ÜNİ. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
GÜNAY ÇOBAN ONDOKUZ MAYIS ÜNİ. VETERİNERLİK FAK. ARİFE DEMİRBAŞ GAZİOSMANPAŞA ÜNİ. SAĞLIK KURUMLARI YÖNETİCİLİĞİ
MURAT ÇALIŞKAN ERCİYES ÜNİ ZİRAAT FAK. CANSU AKTÜRK ATATÜRK ÜNİ.GAZETECİLİK
ABBAS ÇALIK MUSTAFA KEMAL ÜNİ. ZİRAAT FAK. HANDE KAYA KAPADOKYA HAVACILIK MYO
ALİ BUĞRA AY  ONDOKUZ MAYIS ÜNİ. ZİRAAT FAK. TUĞÇE AKMAN  OKAN ÜNİ. HAVACILIK MYO
GÖZDE KILINÇ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİ.İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞR. CUMA TOPCU ARTVİN ÇORUH ÜNİ. ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA
ANIL KEÇECİGİL BÜLENT ECEVİT ÜNİ. ZİHİN ENGELLİLER ÖĞR. KÜBRA DURSUN CUMHURİYET ÜNİ. İLAHİYAT FAK. 
GÖZDE KÖROGLU KARABÜK ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ EBRU KURT CELAL BAYAR ÜNİ. BANKACILIK VE FİNANS
BÜŞRA ŞENEL KIRIKKALE ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ ERGİN OK CUMHURİYET ÜNİ. SİGORTACILIK VE RİSK YÖNT.
CEREN SAMANCIOĞLU BÜLENT ECEVİT ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.(İÖ) CEMRE SEHER OLCAR ANKARA ÜNİ. ARKEOLOJİ
CANSU CİDDİ AMASYA ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ ALİ KARA KAFKAS ÜNİ. LAB. VE VET. SAGLIK
VEYSEL ÖZASLAN AMASYA ÜNİ. SOSYAL BİLGİLER ÖĞR. HÜSEYİN ERCAN BALCI BALIKESİR ÜNİ. LAB. VET. SAGLIK
EMRAH CEYLAN SİNOP ÜNİ. SINIF ÖĞR. BURCU ARI ONDOKUZ MAYIS ÜNİ. ADALET MYO
HALİL KARABÖRÜKLÜ GİRESUN ÜNİ. SOSYAL BİLGİLER ÖĞR. DİDEM AKÇAY BÜLENT ECEVİT ÜNİ. GIDA KALİTE KON. VE ANALİZİ
MUHAMMED R. AVCI AMASYA ÜNİ. DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİL. ÖĞR. TANSU MERVE AYDIN 19 MAYIS ÜNİ. FEN ED.FAK. KİMYA BÖLÜMÜ
İLKAY SONGÜL YILDIRIM ÇANAKKALE 18 MART ÜNİ. BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLİĞİ ŞEYMA ÇELEN AMASYA ÜNİ. SINIF ÖĞRETMENNLİĞİ
AYŞENUR YAVUZ ULUSLAR ARASI KIBRIS ÜNİ. ZİHİNSEL ENGELLİLER ÖĞR. ÖZGE OKTAY KATÜ MALİYE
SATU ALTUN İSTANBUL NÜİ. SOSYAL HİZ. DOĞAN CAN OYMAK YILDIZ TEK.MAKİNA
NURCAN KURŞUN CUMHURİYET ÜNİ. SOSYAL HİZ. (İ.Ö) EMRAH ŞENTÜRK AMASYA ÜNİ.İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
BÜŞRA EKER  CUMHURİYET ÜNİ.HEMŞİRELİK GİZEM BEDEN AMASYA ÜNİ.BİRO YÖNETİMİ
MELİS ERGANİ  CELAL BAYAR ÜNİ. HEMŞİRELİK BÜŞRA ALICI AMASYA ÜNİ.BİRO YÖNETİMİ
FATMA ÇÖRDÜK ANKARA ÜNİ. EBELİK SİNAN ER AMASYA ÜNİ. BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
YEŞİM ÜNAL ONDOKUZ MAYIS ÜNİ. EBELİK BUSE ÇOPUR MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİ. ORGAİK TARIM
GÜLÜZAR YILDIZ ONDOKUZ MAYIS ÜNİ. FEN- ED. FAK. COĞRAFYA DAMLA AYDIN AKDENİZ ÜNİ.İKRAM HİZMETLERİ

2011 - 2012 Kazananlar Listesi

 

ŞÜKRÜ TÜRELİ  ODTÜ  -  BİLGİSAYAR MÜH. FATİH KARAKAVAK GİRESUN -SOSYAL BİLGİLER-
ECEM SERNİKLİ  ODTÜ   -   İKTİSAT EZGİNUR ÖZDEMİR ANKARA  -  TÜK DİLİ VE EDEBİYATI
REMZİ HÖKELEK ANKARA  -   HUKUK M.GÖKHAN GÜLSOY ANADOLU - TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI - AÖ- 
OKAN SAYMAZ İSTANBUL -  DİŞ HEKİMLİĞİ HÜLYA AKBULUT  GAZİ  -   HEMŞİRELİK
İBRAHİM KOÇAK  ODTÜ   - METALURJİ VE MALZEME MÜH. GİZEM KÜREKÇİ GAZİ   -   HEMŞİRELİK
HÜSEYİN ÜNAL  ERCİYES   -   ECZACILIK İLAYDA ÇEVİK  BOZOK   -  HEMŞİRELİK
NİSA GÜNEŞ ERCİYES   -   ECZACILIK GÜLŞAH PANCAR GİRNE AMERİKAN  -   HEMŞİRELİK   
AHMET CAN AYDINLI ULUDAĞ -  HUKUK NUR SEDA CAN SİVAS  -  EBELİK
DAMLA ÇOBAN EGE  -  PSİKOLOJİ    DOLUNAY SOLAK DOKUZ EYLÜL - KAMU YÖNETİMİ İ.Ö
UMUT TÜRKEL ABANT İZZET BAYSAL - PSİKOLOJİ NURİ ÇOBAN İSTANBUL - İŞLETME
BİLAL MERT ABANT İZZET  -  FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON İLKNUR ÖKSÜZ HACETTEPE    -   BİLGİ BELGE YÖNETİMİ
AYŞE DİLARA PİROĞLU TRAKYA  -  BESLENME VE DİYETETİK ASLI BAL ANADOLU   -  İŞLETME
ELİF ÖZER MEVLANA - BESLENME VE DİYETETİK OKAN ASLAN ANADOLU   -   ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
OĞUZHAN DAVULCU ERZİNCAN   --   P.D.R SEDA AK ANKARA  -   SOSYOLOJİ
DENİZ ÇAĞDAŞ EKER HACETTEPE -  ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. NALAN ÇELİK KIRIKKALE  - SAĞLIK YÖNETİMİ
GÜLŞEN ERGÜN GAZİ  -  MİMARLIK GİZEM AÇANGÜL KOCAELİ  - İKTİSAT
BÜŞRA ATALAR İTÜ - JEOLOJİ MÜH.  (İNGİLİZCE) ZEYNEP DUMAN KTÜ MALİYE İ.Ö
MERVE NUR KOÇ HACETTEPE  -   GIDA MÜH. KÜBRA BİLGİN ADNAN MENDERES - İŞLETME-
ARİF BÜLENT TINGIR 9 EYLÜL   -  MAKİNA MÜH. SEDA NUR ŞAKAR  ANKARA  -  SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ
GİZEM DELİ SAKARYA  -   BİLGİSAYAR MÜH. BUKET BOZTEPE  CUMHURİYET  -   EKONOMETRİ
OYA İNANLI EGE   -  GIDA MÜHENDİSLİĞİ      NERGİZ İZCİ CUMHURİYET  -  SAĞLIK YÖNETİMİ
GÖKHAN ESEN KOCAELİ - MEKATRONİK MÜH. KÜBRA ERDOĞAN ATATÜRK   -    SOSYOLOJİ
ÖYKÜ IŞIKSUNGUR KOCAELİ - ENDÜSTRİ MÜH. YASİN GEÇDOĞAN BÜLENT ECEVİT  -   YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
KAAN  ÇELİK KIRIKKALE -  BİLGİSAYAR MÜH. DİLEK TUNÇ CUMHURİYET  -   SAĞLIK YÖNETİMİ
DENİZ KILIÇ KTÜ  -  HARİTA MÜH. GÖKHAN TOSUN MUĞLA SITKI KOÇMAN  -  SOSYOLOJİ
K.KAĞAN KAZANAN ATATÜRK  - MAKİNA MÜH. FATİH DURSUN ÇELİK BARTIN  -   SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
İPEK YILMAZ 19 MAYIS -  HARİTA MÜH. BERKE ASLANAĞZI SÜLEYMAN DEMİREL   -   SAĞLIK YÖNETİMİ
GÖKHAN H. TURAL ODTÜ - BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ SADIK DUMAN PAMUKKALE - MALİYE
TAHA CANDEMİR CELAL BAYAR   -  ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. ÇAĞRI DİLEK KASTAMONU - İŞLETME-
ÖZCAN BALCI 19 MAYIS  -  VETERİNERLİK SÜLEYMAN KARADAĞ CUMHURİYET - EKONOMETRE-
ÇAĞATAY SOLAK CELAL BAYAR   - ENDÜSTRİ MÜH. ESRA ÖZTÜRK CUMHURİYET -ÇEKO-
SERTAÇ ÖZTÜRK  BÜLENT ECEVİT  -  ELEKTRİK  ELEKTRONİK MÜH. GÜLŞAH SEVİDİK CUMHURİYET - ÇEKO-
PINAR ŞAHİN  GÜMÜŞHANE   - GIDA MÜH. BUSE OCAK GİRESUN  -  BANKACILIK
YASEMİN TUNGA GAZİ OSMAN PAŞA   - HARİTA MÜH. CANSU ŞENOL ERZİNCAN   -   İKTİSAT
NAZLI NUR DEMİRCİ CUMHURİYET   -    GIDA MÜH. NAZLI ÇELİK 19 MAYIS   -   KAMU YÖNETİMİ
SERCAN ŞEKER BEYKENT - YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ- BÜŞRA HİLAL ÇEVİK KIRIKKALE  - SİYASET BİLİMİ VE KAMU
A. HAMİT DOĞAN GAZİ -  İMALAT MÜHENDİSLİĞİ- CAFER OKYAY HİTİT -   SİYASET BİLİMİ VE KAMU
DERYA KOÇ ULUDAĞ - TEKSTİL MÜH. GİZEM ÖZDEMİR SAKARYA  - İŞLETME
YASEMİN AYAN  HİTİT GIDA MÜH. SAMET YARDIMCI BARTIN - YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
GÖKHAN ATEŞ HACETTEPE  - SOSYAL HİZMETLER MERVE CANSEVER K.T.Ü MALİYE (İ.Ö)
ASLI BERNA PULAT SAKARYA   -   SOSYAL HİZMETLER SENA GÖKÇEGÖZ ERCİYES  -  SOSYOLOJİ
İLKER TOPUZ DÜZCE  - SOSYAL HİZMETLER ŞEYMA KÜÇÜKÖNER KOCAELİ  -   GAZETECİLİK
YASEMİN YILDIZ CUMHURİYET - SOSYAL HİZMETLER FATMA KARADENİZ AMASYA    -    MATEMATİK
KÜBRA TUĞÇE KARCILAR SELÇUK  -   ZİHİN ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ NESLİHAN ŞAHİN KIRIKKALE -  FELSEFE
METEHAN ÜNVERDİ 9 EYLÜL   -   TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ RUKİYE TOSUN GÜMÜŞHANE  - İLAHİYAT
GÜLSÜM ONAR AMASYA   -    TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ RIDVAN KEHEFECİ ANKARA - GAZETECİLİK
MERVE KAPLAN 19 MAYIS  -   OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ YUSUF ALTUNAY 19 MAYIS   -  ZİRAAT 
BAYRAM KOÇ AMASYA  - TÜRKÇE ÖĞRTMENLİĞİ YASİN ALTUNAY ATATÜRK  -   ZİRAAT 
NUR ZEYNEP KILIÇ ERZİNCAN -  İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ EBRU ACAR 19 MAYIS - ZİRAAT 
NERMİN ŞAHİN 19 MAYIS  -  DİN KÖLTÜR ÖĞRETMENLİĞİ BARIŞ CAN SAKARYA - TURİZİM VE OTELCİLİK
BÜŞRA OKUYUCU KASTAMONU -  DİN KÜLTÜRÜ ÖĞRETMENLİĞİ    

 

2010 - 2011 Kazananlar Listesi

 

SIDKI CABA ANKARA ÜNİ. HUKUK  ŞADİYE AÇIK  ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİ. TIP
AYŞE KOLDAŞ ANKARA ÜNİ. HUKUK EREN KÜBRA AYDIN  BEZM-İ ALEM VAKFI ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ (TAM BURSLU)
ESRA DİKMEN İSTANBUL ÜNİ. HUKUK ADNAN GÖZAYDIN  YILDIZ TEKNİK ÜNİ.MAKİNE MÜH. (İ.Ö.)
YUNUS EMRE DUMAN  SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. HUKUK BÜŞRA ÇATALYÜREK  İTÜ GIDA MÜH. (İNG.)
AYLİN ÖZKAN ODTÜ PİSİKOLOJİ DUYGU DURAN  ULUDAĞ ÜNİ. MAKİNE MÜH.
GÖKÇENAZ KILIÇ MARMAR ÜNİ. SİY. BİL.VE ULUS. ARASI İLİŞK. (İNG) ZÜLAL SUBAŞI . EGE ÜNİ. KİMYA MÜH. (İNG)
ALİ POLAT ANKARA ÜNİ. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER HANDE SARIKALEM  GAZİ ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH. (İ.Ö.)
GİZEM GİDER  İST. ÜNİ. İŞLETME ALİ CAN ÇITAK  GAZİ ÜNİ. MİMARLIK
MELEK YILMAZ  BAŞKENT ÜNİ. PDR VOLKAN ALTUNKAYNAK  ULUDAĞ ÜNİ. TEKSTİL MÜH.
ERAY BAKI  İST. AYDIN ÜNİ. PDR (%50 BURSLU) MERVE YANCAR  KOCAELİ ÜNİ. ELEKT. VE HABER. MÜH.
V. ERDEM ERDURDU  KOCAELİ ÜNİ. SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLET. (İ.Ö) MEHMET AYDIN  KOCAELİ ÜNİ. ELEKT. VE HABER. MÜH.
HURİYE TÜRKOĞLU  ANAD. ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ ÜMİT ÖZTÜRK  KOCAELİ ÜNİ. UÇAK ELEKT. ELEKTRONİK
AYŞENUR DANIŞKAN  KTÜ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ BÜŞRA KOCAMAN  KTÜ ENDÜSTRİ MÜH.
CEYDA KÖMÜRCÜ  ADNAN MENDERES ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞRET. MERVE BİLGİCİ  ERCİYES ÜNİ. MAKİNE MÜH. 
M. BENİAN OĞUR  TRAKYA ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ (İ.Ö) SONER KARACA  KTÜ PEYZAJ MÜH.
SULTAN UYSAL 19 MAYIS ÜNİ. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ A.KADİR GEYLANİ GÖREN  ÇUKUROVA ÜNİ. TEKSTİL MÜH.
ÜLKÜ KÖK 19 MAYIS ÜNİ. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ MERT İLGÜ  19 MAYIS ÜNİ. MAKİNE MÜH. (İ.Ö.)
RESUL EKREM İPEK KTÜ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ SADIK TAŞTEMÜR  MUSTAFA KEMAL ÜNİ. MAKİNE MÜH. (İ.Ö.)
AKGÜL KAYA GAZİ OSMAN PAŞA ÜNİ. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ B.ANIL ÖNCÜL  CUM.ÜNİ.KİMYA MÜH.
DOĞANAY DENK AMASYA ÜNİ. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ UĞUR ACAR  CUM.ÜNİ.KİMYA MÜH.
SEDA GÜMÜŞDAĞ AMASYA ÜNİ. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ İ. CAN TEVMEN  SELÇUK ÜNİ. VETERİNERLİK
ZÜBEYİR TÜRK 9 EYLÜL ÜNİ. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ MUSTAFA KOCA  SELÇUK ÜNİ. VETERİNERLİK
TUĞÇE KAVAK  EGE ÜNİ. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER CAN LAFÇI  OSMAN GAZİ ÜNİ. HEMŞİRELİK
Z. SİMGE YİĞİT  ULUDAĞ ÜNİ. MALİYE ÖZNUR ÖZKANCA  ANDAN MENDERES ÜNİ. HEMŞİRELİK
SONGÜL AYDIN ERCİYES ÜNİ. MALİYE BÜŞRA AYDOĞDU  BALIKESİR ÜNİ. HEMŞİRELİK
GİZEM CAN ŞAHİN 9 EYLÜL ÜNİ. İKTİSAT GAMZE DUMAN  HİTİT ÜNİ. HEMŞİRELİK
SELMA TÜRK KTÜ İKTİSAT NURAN EROL  AMASYA ÜNİ. HEMŞİRELİK
RAHİME TAŞKIRAN ERCİYES ÜNİ. MALİYE (İ.Ö) YAKUP AYDIN  EGE ÜNİ. HEMŞİRELİK
İLKAY AYDIN ULUDAĞ ÜNİ. MALİYE AYŞEGÜL ÖZSARAÇ  AMASYA ÜNİ. EBELİK
FATMA ÇALIŞKAN  KTÜ MALİYE ŞEYMA UYSAL  MUŞ ALPASLAN ÜNİ. FEN BİLG. ÖĞR. (İ.Ö.)
SEHER ÇELİK  KTÜ İKTİSAT (İ.Ö.) SUJE ÜNSAL  19 MAYIS ÜNİ. MATEMATİK
BERİVAN KILIÇ 9 EYLÜL ÜNİ. EKONOMETRİ (İ.Ö.) HAYATİ DOĞAN  HACETTEPE ÜNİ. ALMANCA ÖĞRET.
ESMA YEŞİLÖZ  GÜMÜŞHANE ÜNİ. SAĞLIK YÖNETİMİ FURKAN ELİBOL  SELÇUK ÜNİ. FRANSIZ DİLİ VE EDB.
PINAR AKTAŞ GÜMÜŞHANE ÜNİ. SAĞLIK YÖNETİMİ (İ.Ö.) ERDEM HANTAL  SİNOP ÜNİ. SOSYAL BİL. ÖĞRT.
ALİYE MELİKE ERİKÇİ  BALIKASİR ÜNİ. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER EBRU CANİKLİ  SELÇUK ÜNİ. TÜRK DİLİ VE EDB. (İ.Ö.)
MERVE EKİCİ  HİTİT ÜNİ. İŞLETME SEZEN BATU  ÇUKUROVA ÜNİ. TÜRK DİLİ VE EDB. (İ.Ö.)
BAHAR AVCI  HİTİT ÜNİ. İKTİSAT ABDULLAH ÇORUMLU  SELÇUK ÜNİ. TÜRK DİLİ VE EDB. (İ.Ö.)
TURGAY ÇEMREK M.AKİF ERSOY ÜNİ. YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ KADİR CEBECİ  AND. ÜNİ. TARİH .(A.Ö)
GÜLİZAR KARABIYIK  MUĞLA ÜNİ. KAMU YÖNETİMİ ERCAN ÇALIŞKAN  ADNAN MENDERES ÜNİ. TARİH
A. İHSAN KAZANCIOĞLU GİRNE AMERİKAN ÜNİ. YÖN. BİLİŞİM.(%50 BURSU) BURCU TANRIVERDİ  İST. ÜNİ. COĞRAFYA (U.Ö)
PELİN SERTKAYA ORDU ÜNİ. İKTİSAT BEKTAŞ ÇALIŞKAN  ORDU ÜNİ. TARİH
ÖZGÜR ENGİN  BİNGÖL ÜNİ. İŞLETME (İ.Ö.) ÖMER FARUK DURAN  DİCLE ÜNİ. İLAHİYAT FAK. (İ.Ö.)
FATMA ALVER  İNÖNÜ ÜNİ. FELSEFE NAZIM ASLAN  ATATÜRK ÜNİ. GAZETECİLİK
HİLAL ERSANLI SAKARYA ÜNİ. SOSYOLOJİ (İ.Ö.) SERDAR KOÇ  CUMHURİYET ÜNİ. TÜRK HALK BİLİMİ
PAKİZE KESKİN AND. ÜNİ. FELSEFE (A.Ö) MEVLÜT DEMİRCİ  ATATÜRK ÜNİ. HALKA İLİŞKİLER VE TANITIM (A.Ö)
DİDEM SARIÇOBAN AND. ÜNİ. SOSYOLOJİ (A.Ö) AYKUT BAYRAM ATATÜRK ÜNİ. HALKA İLİŞKİLER VE TANITIM (A.Ö)
MELİKE ARMUT ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİ. FELSEFE (İ.Ö.)    
BURCU TÜRKEL GİRESUN ÜNİ. MODA TASARIMI (İ.Ö.)    
EDA NUR KOÇ GAZİ OSMAN PAŞA ÜNİ. TURİZM VE OTELCİLİK